sobota, 15 listopada 2014

Łowcy czarownic WiP

Dziś WiP moich najświeższych nabytków czyli Łowców Czarownic ze stajni West Windu. Figurki na prawdę ładne, więc malowanie przyjemne, a do tego dostępne w bardzo przystępnej cenie.
Malowanie prawie skończone, w trakcie pojawiło się parę przetarć, ale wszystko zostanie poprawione przy robieniu podstawek, wtedy też pójdzie warstwa matowego lakieru.
Zazwyczaj lubię, jak banda ma jeden schemat kolorystyczny, dzięki czemu widać, że figurki tworzą spójną całość. Przy łowcach chciałem jednak osiągnąć odwrotny efekt, kolorowej zbieraniny indywiduów, których połączyła konkretna misja, na wzór drużyn w RPG . Dlatego każdy model ma dosyć żywe i różnorodne barwy. Zastanawiam się nad zelotami, możliwe, że zostaną nimi żołnierze z Ostlandu (mojej ulubionej prowincji), których szanowany kapitan łowców pozyskał od przychylnego hrabiego. Albo pokuszę się o kolejne figurki z West Windu i zostanę przy kolorowej zbieraninie.
Flagelanci będą standardowi od GW, ale też szaty w różnych barwach. Tyle opisu założen, teraz kilka fotek:

4 komentarze:

 1. A kto będzie robił za Prezbitera SIgmara?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta sama figurka, która jest w Ostlandzie, nie robiłem dodatkowej fotki:P

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli pójdę czyste firgurki WW to pewnie taki zestaw kupie na inkwizytora i kaplana http://www.westwindproductions.co.uk/catalog/product_info.php?cPath=2_19&products_id=42
  ale myśle czy nie zrobic bandy bardziej w stylu starego wfrp gdzie jest po prostu grupa łowców bez "inkwizycji"

  OdpowiedzUsuń