poniedziałek, 20 lutego 2017

Khazadzi z Gór Krańca Świata.Jak zapowiadałem zaczynam rok od malowania kolejnej bandy do Warheim - Khazadzi z Gór Krańca Świata. 
Udało mi się pomalować bohaterów, czyli w kolejności na poniższej fotce: Tana, Długobrodego, Łamacza Żelaza i Kowala Run. Modele Scibora z zestawu Rangerow, jakby stworzonego specjalnie do Warheim ;).
Następni w kolejce są wojownicy klanowi, potem strzelcy i zabójca trolli. Jak się uporam z tą dwunastką, to planuje domalować najemne ostrza które pasują klimatem do Khazadów czyli złodziej niziołek (wygrany w konkursie organizowanym przez Hakostwo), ogr ochroniarz a razem z nimi nagroda z ostatniego turnieju Warheim czyli krasnolud degenerat, który będzie występował jako stronnik awansowany na bohatera. Niestety jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia, może jak przestane wydawać dodatkową gotówke na figurki dorobie się lepszego sprzętu;).

10 komentarzy:

 1. Dzięki za ta publikację, mogłem się przyjrzeć lepiej modelom (większej ilości krasnoludów jednocześnie) od SM. Będzie zacna banda.

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę bardzo, szkoda, że kolory wyszły takie przekłamane, normalnie rozjaśnienia mają kolor takie jak na zdjęciu gdzie stoją na butelce, a ciemniejsze elementy takie jak całe płaszcze na pozostałych zdjęciach. Ale fakt faktem, że modele się przyjemnie maluje i się nie nudzą, bo nie masz wrażenia, że malujesz armię klonów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Banda zapowiada się kozacka. Robisz fotki z fleszem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaswiecilem 2 lampy im w twarz bo wychodzili jacys szarzy;)

   Usuń
  2. Nie świeć bezpośrednio w model. Poukładaj wokół scenki białe kartki A4 robiąc taki prawie namiot. I w to zaświeć. Poprawisz zdjęcia o 250% ;-)

   Usuń
  3. dzięki za radę, będę kombinował:)

   Usuń
 4. Nie jestem bynajmniej ekspertem w robieniu zdjęć, bo sam kiepskie robię. Ale musisz podobnie do mnie popracować nad tym elementem :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Szykuje się fajna, spójna ekipa. Czekam na postępy :)

  OdpowiedzUsuń