piątek, 14 kwietnia 2017

Najemne ostrza: Ochroniarz, Złodziej - Warheim.

Pokazując modele do kompanii Khazadów z Gór Krańca Świata, pisałem o dwóch najemnych ostrzach, które miały sie załapać na ten etap malowania. Oczywiście nie udało się, ale z lekkim poślizgiem o to one.
Model niziołka wygrałem w konkursie Hakostwa. Sprawdzać się będzie zarówno jako Złodziej jak i Zwiadowca - oba najemne ostrza to niziołki w Warheim.
Ogr Ochroniarz to model Scibora i pasuje do moich krasnoludów.

A propo Krasnoludów do Warheim, ostatnio QC wrzucił zasady dla Kompanii Piwowarów
Postanowiłem przetestować nową bandę i muszę powiedzieć po sześcu rozegranych grach, że sprawują się nieźle i dają sporo radochy. Szczegółowe wrażenia i przemyślenia opiszę w osobnym poście, ale w związku z tym, że spodobał mi się ich styl gry postanowiłem zakupić model Piwowara. 
Następny turniej Warheim ma być pod znakiem sztandarowych, więc i ten model musiał się znaleźć w mojej kolekcji, po za tym mam pare bitsów z których można spróbować zbudować beczkowóz, którym wozi się banda Piwoszy ;). No i jako, że krasnoludy nie mają zbyt wielu opcji najemnych ostrzy, postanowiłem skompletować wszystkich możliwych. Oprócz ogra i zwiadowcy, zostali mi ogniomistrz (szukam modelu), goniec (na zdjęciu poniżej z kuszą), poszukiwacz skarbów (też zdjęcie poniżej z tarczą), oraz strażnik dróg (szukam modelu).  Tak, że niby banda Khazadów skompletowana, a jeszcze tyle przy niej pracy ;).


10 komentarzy:

 1. Krasnolud 54mm od Scibora MM świetnie pasuje jako Ogr do twojej kompanii Krasnoludów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobry model na ogra, fajna banda. Aż strach się bać takiej nawalonej bandy brodatych drwali bez kolan;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Torin 200% normy ;), banda radzi sobie dobrze, chodz ostatnia bitwa chyba już na kacu...

  OdpowiedzUsuń
 5. Przedni jest ten nieco oszukany ogr :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Model faktycznie występuje na stronie scibora w kilku odslonach, ogr lowca, krasnolud Barburkin i jeszcze obecnie powstaje kolejna wersja z goblinami na ramieniu, znaczy ze tworca jest z niego bardzo zadowolony;)

   Usuń
 6. Bardzo się cieszę, że niziołek od nas Ci się przydał!

  Ogr też konkret model!

  No i fajnie, że Piwowarów szykujesz! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. No i jak tam postępy? Żyjesz??

  OdpowiedzUsuń
 8. na razie głównie maluje salon i kuchnie, remont się na mnie zwalił ;) ale powoli do przodu, niedługo wrzucę całą bandę przemalowaną wraz ze sztandarowym

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak, remont, za jakiś czas będę miał to samo! Masakra.

   Usuń